Професії

Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування. Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування

         Вибір професії – одне з найвідповідальніших рішень в житті, важливість якого складно переоцінити. Якщо людині вдається знайти заняття до душі, то його фізичні і духовні сили виявляються найкращим чином. Як показує статистика кадрових агентств, робочі спеціальності зараз затребувані, як ніякі інші. 

Детальніше: Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування. Електрослюсар (слюсар) черговий та...

Електрогазозварник. Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів (категорія "С")

Багато хто думає, що професія зварювальника з’явилася недавно. Та це далеко не так. Історія виникнення зварювання своїм корінням сягає глибини віків. Люди споконвіку прагнули отримати міцні, легкі та надійні нероз’ємні з’єднання виробів із металу. А ще більша необхідність у нашій професії виникла у зразку з розвитком машинобудування, ракетобудування, атомної техніки. Сучасні технології, розвиток  науково-технічного прогресу сприяє і розвитку зварювальної справи. Варто згадати лише знаменитий міст Патона на Дніпрі, нафто і газопроводи. Прокладені на дні річок та водоймищ. Багато сучасних конструкцій вдалось створити більш технологічними і набагато покращити їх експлуатаційні характеристики тільки завдяки використанню зварювання.

Детальніше: Електрогазозварник. Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів (категорія "С")

Тракторист-машиніст с/г виробництва. Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів (категорія "С")

 

Професія тракториста виникла з появою трактора, який був створений вперше в світі майстром Ф. Бліновим. Спочатку це був дуже примхливий в експлуатації і чутливий до ушкоджень агрегат, тому використовувався він лише у якості механічного приводу для різних механізмів. Трактор є одним із основних енергетичних засобів виконання різноманітних робіт не тільки в сільському господарстві, а й інших галузях народного господарства.

Детальніше: Тракторист-машиніст с/г виробництва. Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів (категорія...