Професії 

sample image Вибір професії – найважливіший вибір у нашому житті. Лише улюблена ... Детальніше

Наші новини 

sample image Найсвіжіші новини нашого училища ... Детальніше

Довідка 

sample image Якщо Вам потрібна довідкова інформація, перейдіть за посиланням ... Детальніше

Семінари

"Обласна методична секція практичних психологів та соціальних педагогів"

 

17 березня 2015 року на базі Професійно-технічного училища №35 м. Овруч відбулося засідання обласної методичної секції практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Кібербулінг: способи розпізнання і захист. Особливості організації профілактичної роботи в навчальному закладі з подолання деструктивних впливів мас-медіа», у якому брали участь 26 представників ПТНЗ області. Засідання проходило у формі методичного консиліуму.

Роботу секції розпочато презентацією директором навчального закладу та його діяльності. Про роль психологічної служби у навчально-виховному процесі ПТУ №35 м. Овруч розповіла Нестеренко Марина Миколаївна заступник директора з навчально-виховної роботи. 

 IMG 9819

Хомутовська Галина Миколаївна, практичний психолог, презентувала портфоліо психологічної служби навчального закладу.

З поняттям кібербулінгу, найвідомішими його прикладами й наслідками присутніх ознайомили Орендовська В.М. і Толкач К.В., соціальні педагоги вищого професійного училища Житомирського державного технологічного університету та ПТУ №5 м. Житомира. 

Пліс С.В. та Шапранова Т.А., практичні психологи ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище» і Коростишівського професійного аграрного ліцею, визначили основні принципи профілактики й подолання кібербулінгу, деструктивного впливу мас-медіа на учнівську молодь.

 На особливостях суспільно-політичної ситуації, масовому кібербулінгу, індивідуальній вразливості і запобіганні маніпулюванню акцентували увагу колег Синежук А.В., практичний психолог ДНЗ «Малинський професійний ліцей», та Оніжук О.М., соціальний педагог ДПТНЗ «Житомирське ВПУ сервісу і дизайну».     

  

 

Члени секції відвідали інтерактивне заняття з учнями з розвитку критичності мислення й профілактики психологічного маніпулювання, проведене практичним психологом навчального закладу, та відмітили високий рівень професіоналізму фахівця.

В рамках секції було розглянуто досвід роботи Шапранової Т.А., практичного психолога  Коростишівського професійного аграрного ліцею, яка атестується у 2015 році на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «психолог-методист».

Після ознайомлення з навчально-матеріальною базою училища  Глубока І.О. та Голубенко А.В., методисти навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Житомирській області, акцентували увагу присутніх на нових нормативно-правових документах Міністерства освіти і науки та Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи НАПН України, що стосуються діяльності працівників психологічної служби системи освіти.

На завершення засідання практичні психологи та соціальні педагоги  обговорили та схвалили плани роботи обласної методичної секції на 2015-2016 навчальний рік.