Гуртожиток

У самому серці  м. Овруч по вулиці  Івана Мазепм, б. 5 розташований гуртожиток ліцею. Щороку в гуртожитку проживає близько 150 студентів, які оселяються в омебльованих дво- або тримісних кімнатах з коридорною системою планування.  В гуртожитку обладнані і відповідають санітарно-побутовим нормам:

2 кухні;

– 2 кімнати самопідготовки;

– душова кімната;

– побутові кімнати;

– ізолятор.

 

Для всебічного розвитку учнів в гуртожитку є актовий зал, спортивний майданчик, культурно-етнографічний  музей, бібліотека обладнана доступом до мережі Інтернет. У читальному залі бібліотеки проводяться виховні заходи. Для кращого розкриття книжкового фонду в бібліотеці оформлені книжкові виставки та тематичні полички.

             В гуртожитку знаходиться медичний пункт та  кімната психолога, для надання учням  кваліфікованої допомоги в разі її необхідності. Проживання разом із своїми одногрупниками також дає змогу поглиблювати процес пошуку знань.

Кожен, хто мешкає у гуртожитку знає – дотримання Правил внутрішнього розпорядку є обов’язковим! За дотриманням мешканцями Правил внутрішнього розпорядку пильно слідкує згуртована команда у складі завідувача гуртожитку, вахтерської служби, технічного персоналу та Студентської  ради гуртожитку.

Загалом у гуртожитку ліцею створено належні житлово-побутові умови проживання, що сприяє навчальній, науковій та творчій діяльності студентів в гуртожитку.

        Випускники ліцею, які на період навчання проживали у гуртожитку, з радістю та відчуттям ностальгії навідують рідні стіни, які бережуть теплі спогади про незабутнє, веселе та динамічне студентське життя у колі друзів.