Наші новини

Новини

ЗІ СВЯТОМ, З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Колектив Овруцького професійного ліцею вітає усіх із гарним святом – Днем вишиванки, що сповнений духовністю і міцним зв’язком поколінь! Хочемо побажати миру і злагоди у ваших будинках і серцях, відмінного настрою та яскравих вражень. Пам’ятайте, що ми – українці й зможемо все!

Відеоролик.

 

Стратегія цифровізації закладу освіти має відповідне оформлення та структуру, містить грамотні та конкретні формулювання

Посилання на стратегію цифровізації ОПЛ

Участь Овруцького професійного ліцею в обласному конкурсі на кращу стратегію цифровізації закладу П(ПТ)О

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації від 03.05.2022 №64 «Про організацію і проведення обласного конкурсу на кращу стратегію цифровізації закладу П(ПТ)О», наказу Овруцького професійного ліцею від 06.05.2022 №56 «Про організацію і проведення ліцейного етапу обласного конкурсу на кращу стратегію цифровізації закладу П(ПТ)О» Овруцький професійний ліцей бере активну участь у згаданому конкурсі. Для участі у ньому розроблені та схвалені на засіданні педагогічної ради такі документи: стратегія цифровізації закладу освіти та план її реалізації на рік (розробники: творча група у складі заступників директора Гурінчук С.В., Мішиної Т.В., старшого майстра Король Л.М., методиста Пешко Т.В., інженера з охорони праці Шваба Я.О., інженера-електронника Чубара С.І., викладача інформатики Чайки Ю.А). Основою для розробки стратегії ОПЛ слугував аналітичний звіт щодо рівня цифровізації закладу, підготовлений викладачем інформатики Чайкою Ю.А. та методистом Пешко Т.В. в результаті проведення опитування педагогічних працівників та здобувачів освіти. Стратегія цифровізації та план її реалізації дуже тісно пов҆язані із загальним планом розвитку Овруцького професійного ліцею.

Участь у обласному конкурсі на кращу стратегію цифровізації закладу П(ПТ)О є одним із пунктів плану реалізації стратегії цифровізації закладу на рік. Заплановано багато, і хотілося б реалізувати всі пункти плану, виконання якого стане запорукою успіху у підготовці кваліфікованих робітників, конкурентноспроможних на ринку праці.

З сумом і неймовірним болем...

 

   З сумом і неймовірним болем повідомляємо, що захищаючи нашу країну, у війні загинув добрий та світлий юнак, випускник Овруцького професійного ліцею 2020 року Чумак Василь Олегович 09.06.2002 року народження.

   Розум відмовляється вірити, серце крається від болю, усі слова стають замалі, щоб передати істинні почуття кожного, хто знав Василя.

   Щирі співчуття через важку втрату родині полеглого воїна.

Світла і вічна пам'ять ГЕРОЮ!!!

_viber_2022-04-22_11-14-29-192.jpg