Наші новини

Новини

Набір здобувачів освіти на 2021-2022 навчальний рік

На базі 9 класів:

     Термін навчання становить 3 роки. Здобувачі освіти одночасно здобувають повну загальну середню освіту і одну із професій:

 1. ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ С/Г ВИРОБНИЦТВА КАТЕГОРІЇ «А1», «А2», «В1», СЛЮСАР – РЕМОНТНИК, ВОДІЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ КАТЕГОРІЇ «С» (приймаються також і дівчата).
 2. ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК, СЛЮСАР-РЕМОНТНИК, ВОДІЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ КАТЕГОРІЇ «С» (приймаються також і дівчата).
 3. ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ І ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ, ЕЛЕКТРОСЛЮСАР (СЛЮСАР) ЧЕРГОВИЙ ТА З РЕМОНТУ УСТАТКУВАННЯ (приймаються також і дівчата).

   Здобувачі освіти з терміном навчання 3 роки забезпечуються стипендією, з віддалених сіл – гуртожитком. Час навчання зараховується до трудового стажу. Після закінчення навчання випускники отримують атестат про повну загальну середню освіту, диплом кваліфікованого робітника, права водія і трудову книжку із записом трьох років трудового стажу.

        Для вступу необхідно подати заяву на імя директора із зазначенням обраної професії та вказати домашню адресу.

До заяви додається:

 1. Свідоцтво про освіту /оригінал/.
 2. Свідоцтво про народження /копія/.
 3. Довідка про стан здоровя /ф. 086У/.
 4. Довідка з місця проживання та склад сімї.
 5. Довідка про наявність пільг (при наявності).
 6. Фотокартки 3х4 – 4 шт.
 7. Щеплення зі школи /з дня народження/.
 8. Копія чорнобильського посвідчення.
 9. Копія ідентифікаційного коду.
 10. Папка.

Майбутнім абітурієнтам необхідно після закінчення карантину звернутися у ліцей з батьками або зв’язатися у телефонному режимі

Адреса ліцею: м. Овруч, вул. Тараса Шевченка, 11.

Шкідливі звички чи життя в своє задоволення

«Я не маю права тобі вказувати, але вважаю за потрібне попередити:

                  шкідливі звички – це твоя розруха і твоя смерть»

   Останнім часом в нашій країні зросла кількість тих, хто вживає наркотичні речовини, алкогольні напої та палить. Тепер Україна стала однією з перших держав світу за їх споживанням. Найбільш поширено це серед підлітків.

Підлітковий вік – це вік становлення. Підліток ще погано знає навколишній світ та самого себе. Він поспішає жити, увійти у світ дорослих людей, все хоче попробувати, про все скласти власну думку. Якщо ж до цього додати чимало нових проблем, перші розчарування, драми, то можна зрозуміти, чому саме підліток такий схильний до вживання алкоголю, паління та наркоманії.

Соціальним педагогом Потапенко Ю.Ю. проводяться різні діагностичні, виховні, профілактичні, просвітні роботи зі здобувачами освіти ліцею щодо здорового способу життя. Так, нещодавно нею було проведено відкриту годину спілкування з елементами тренінгу зі здобувачами освіти ІІІ курсу на тему: «Шкідливі звички чи життя в своє задоволення?», під час якої вони дізналися ще більше про шкідливість наркотиків, алкоголю та паління. За допомогою ситуаційних вправ, різних завдань, відеороликів, презентації, вікторини здобувачі освіти зрозуміли згубну дію небезпечних для життя речовин на організм людини.

Отже, третьокурсники усвідомили, що саме від них залежить, чи буде їх майбутнє щасливим і безтурботним, і чи варто його пов’язувати із шкідливими звичками.

2.jpg 3.jpg

 

Привітання з Новим роком

.jpg

Ресурс занять під час карантину згідно з розкладом

 

https://drive.google.com/drive/folders/1T6-EK_0DIuzpeopRF-dc715ItWesXT1z

 

*Інформація оновлюється щоденно

**Прохання переглядати за всі попередні дні