Професії 

sample image Вибір професії – найважливіший вибір у нашому житті. Лише улюблена ... Детальніше

Наші новини 

sample image Найсвіжіші новини нашого училища ... Детальніше

Довідка 

sample image Якщо Вам потрібна довідкова інформація, перейдіть за посиланням ... Детальніше

Семінари

Новини

Місячник підготовки до осінньо-зимового періоду, енергобезпеки та профілактики травматизму, використання газу в побуті.

 

На виконання наказу Житомирської облдержадміністрації від «07» листопада 2019 року №253 «Про проведення у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області місячника підготовки до осінньо-зимового періоду, енергобезпеки та профілактики травматизму, використання газу в побуті» в період з 11 листопада по 11 грудня 2019 року в Овруцькому професійному ліцеї проводиться місячник підготовки до осінньо-зимового періоду, енергобезпеки та профілактики травматизму, використання газу в побуті .

Підготовлено наказ по ліцею «Про проведення місячника підготовки до осінньо-зимового періоду, енергобезпеки   та профілактики травматизму, використання газу в побуті» та ознайомлено   з ним   працівників ліцею. На нараді при директорі   розглянуто і обговорено план-заходи з проведення місячника. Доведено завдання кожній навчальній групі по виконанню план-заходів з пожежної безпеки, енергобезпеки та профілактики травматизму, використання газу в побуті. Проведено аналіз стану об¢єктів, устаткування, машин і механізмів, що належать ОПЛ. Перевірено стан та безпечність експлуатації опалювальних систем, тепломережі. Визначено об¢єкти, що потребують особливої уваги в підготовці до осінньо-зимового періоду. Розроблено комплексні заходи, щодо запобігання надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути в осінньо-зимовий період.

Педагогічним колективом проводиться цілеспрямована робота серед здобувачів освіти щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності.

З метою поліпшення профілактичної роботи з пожежної безпеки, формування в учнів навичок обережного поводження з вогнем, свідомого відношення до дотримання правил протипожежної безпеки проведено зустрічі (19.11.2019р.) здобувачів освіти із заступником начальника 12 ДПРЧ м.Овруча Матіним О.С. та фахівцем Мартинович О.М.

 

 

Старший інспектор інспекції з технічного аудиту Овруцького РЕМ АТ Житомиробленерго під час бесіди (20.11.2019р.) із здобувачами освіти, звернув увагу на питання енергобезпеки та безпеки життєдіяльності дітей.

 

З метою формування у здобувачів освіти відповідального ставлення до збереження життя і здоров’я, як особистого, так і інших осіб, проведено бесіду (21.11.2019р.) з начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Пестич Н.М. та медичною сестрою ліцею Кобилинською С.М. Звернуто увагу на питання, що стосується харчових отруєнь, гігієни та виробничої санітарії.

 

 

З метою формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, здобувачі освіти готують малюнки «Охорона праці очима дітей - 2020»

 

Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

10 жовтня 2019 рокуу Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися урочистості з нагоди відкриття Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Свято розпочалося виступомхудожніх колективів Житомирського інституту медсестринства та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 міста Житомира ім. Гетьмана Івана Виговського.

З вітальним словом до учасників зібрання звернулися: Ігор Смагін, директор Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Юрій Сафонов, заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та Михайло Пасічник, член спілки письменників України. Привітав присутніх та вручив дипломи переможцям  ІХ Міжнародного Конкурсу імені Тараса Шевченка голова журі Дмитро Дроздовський. Дипломом ІІІ ступеня МОН України була нагороджена і учениця 23 групи Овруцького професійного ліцею Анастасія Давиденко, яка була запрошена на урочистості разом зі своєю викладачкою української мови та літератури Пешко Т.В.

 

 

Міжнародний день толерантності

Чи відомо Вам, що довготерпеливий краще хороброго, і пануючий над собою самим, ліпший від завойовника міста? Про це написано в Притчах Соломонових, глава 16, вірш 32.

До Міжнародного дня толерантностівихованці Овруцького професійного ліцею під керівництвом практичного психолога Юлії Можарівської підтримали ідею про те, що різноманіття, втілене в думках, віруваннях і діях, є цінним даром, а не загрозою.

Ліцеїсти, прагнучи підтримувати принципи терпимості, взаємної поваги та мирного співіснування, розмістили на «Дереві толерантності» різнокольорові квіти із написами власного розуміння значення цього терміну. А учні першого курсу взяли участь у квесті «Квітка толерантності», під час якого вони збирали квітку з пелюсток – мудрість, чуйність, доброзичливість, терпимість, взаємоповага, небайдужість та людяність. Під час квесту між командами відчувалася серйозна конкуренція, але це не завадило учасникам отримати задоволення від змагання. Кожна з команд була нагороджена солодкими подарунками, а переможцем стала команда 12 групи (класний керівник Тетяна Мішина).

 

Козацькі забави в ліцеї

11 жовтня 2019 року в Овруцькому професійному ліцеї викладач предмета «Захист Вітчизни» Існюк С.В. та викладач фізкультури Першин М.О. провели спортивне свято до Дня захисника України на тему: «Козацькі забави». Заслуговують на увагу змагання та конкурси між учнями І, ІІ, ІІІ курсу. Спочатку капітани команд представили свою команди, за що отримали відповідні бали від журі. Потім змагалися в підтягуванні на перекладині, одяганні протигаза на швидкість, попаданні м’ячів у сітку, надуванні кульок, стрибках у мішку, перенесенні «пораненого», перетягуванні канату та ін.

В результаті змагань перше місце отримала команда І курсу «Форсаж», ІІ місце команда учнів І курсу «Спарта» і третє місце команда учнів ІІ курсу «UnderGraund». Всі команди нагороджені заохочувальними призами. Також кращий гравець (учень ІІІ курсу Литвиненко Назар) та вболівальник (а ним виявилася учениця ІІІ курсу Загоровська Єлизавета) отримали призи від голови учнівського профкому. Організатори свята намагалися виховати в душах ліцеїстів шанобливе ставлення та повагу до звитяги захисників Вітчизни, любов до неньки-України, патріотизм, бажання захищати її кордони та незалежність. Конкурси, які перепліталися з цікавими концертними номерами, справили глибоке враження на присутніх, не залишили їх байдужими.