Професії 

sample image Вибір професії – найважливіший вибір у нашому житті. Лише улюблена ... Детальніше

Наші новини 

sample image Найсвіжіші новини нашого училища ... Детальніше

Довідка 

sample image Якщо Вам потрібна довідкова інформація, перейдіть за посиланням ... Детальніше

Семінари

Новини

Козацькі забави в ліцеї

11 жовтня 2019 року в Овруцькому професійному ліцеї викладач предмета «Захист Вітчизни» Існюк С.В. та викладач фізкультури Першин М.О. провели спортивне свято до Дня захисника України на тему: «Козацькі забави». Заслуговують на увагу змагання та конкурси між учнями І, ІІ, ІІІ курсу. Спочатку капітани команд представили свою команди, за що отримали відповідні бали від журі. Потім змагалися в підтягуванні на перекладині, одяганні протигаза на швидкість, попаданні м’ячів у сітку, надуванні кульок, стрибках у мішку, перенесенні «пораненого», перетягуванні канату та ін.

В результаті змагань перше місце отримала команда І курсу «Форсаж», ІІ місце команда учнів І курсу «Спарта» і третє місце команда учнів ІІ курсу «UnderGraund». Всі команди нагороджені заохочувальними призами. Також кращий гравець (учень ІІІ курсу Литвиненко Назар) та вболівальник (а ним виявилася учениця ІІІ курсу Загоровська Єлизавета) отримали призи від голови учнівського профкому. Організатори свята намагалися виховати в душах ліцеїстів шанобливе ставлення та повагу до звитяги захисників Вітчизни, любов до неньки-України, патріотизм, бажання захищати її кордони та незалежність. Конкурси, які перепліталися з цікавими концертними номерами, справили глибоке враження на присутніх, не залишили їх байдужими.

 

День працівника освіти 2019

 

День працівника освіти в Україні щорічно відзначається в першу неділю жовтня. У 2019 свято припадає на 6 жовтня, проте вихованці найчастіше вітають своїх наставників в п’ятницю, що передує першій неділі місяця. Отож, 4 жовтня 2019 року в Овруцькому професійному ліцеї відбувся виховний захід до Дня працівників освіти на тему: «Учитель-вінець мудрості і знань». Свято підготували учні 33 групи під керівництвом класного керівника Домославської Наталії Василівни та керівника гуртка художньої самодіяльності Міщенкова Анатолія Володимировича. Здобувачі освіти подарували своїм наставникам-педпрацівникам ліцею захопливі номери художньої самодіяльності, свою щиру любов та квіти. Колег привітав також директор Степанчук Микола Степанович. Проведений захід сприяв вихованню в учнів інтересу і поваги до викладацької роботи, формуванню гуманних взаємин людини з людиною, розвитку артистичних здібностей, талантів здобувачів освіти ліцею.

   

Тренінг для батьків "Профілактика булінгу"

24 вересня соціальний педагог Хомяк Юлія Станіславівна провела заняття з елементами тренінгу для батьків

"Профілактика булінгу"

    Мета: ознайомити батьків з поняттям, формами та структурою булінгу; виробити систему дій з метою профілактики та запобігання жорстокого поводження з дітьми; усвідомлення відповідальності за виховання дітей щодо жорстокого ставлення до оточуючого світу; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки; створення доброзичливої та відвертої атмосфери в групі.

   

Свято 1-го дзвоника 2019

 

Свято першого дзвоника

2 вересня 2019 року пролунав перший дзвінок і для вступників до Овруцького професійного ліцею. В цей сонячний незабутній день дзвінок покликав всіх до знань, на перший урок на тему: «Живу тобою, Україно!». На фоні посмішки яскравого сонця, квітів - щасливі посмішки учнів, викладачів, майстрів виробничого навчання, батьків, які застигли на фото. Для всіх знову розпочався новий 2019-2020 навчальний рік. Успіхів та творчих здобутків побажав учням та колегам керманич ліцею М.С. Степанчук. Влучно привітала з початком нового навчального року всіх і класний керівник 32 групи Козубенко Ю.С.

То ж нехай ці чудові слова наставників надихають вихованців на здобуття високих знань, професійних умінь та навичок кваліфікованого робітника, посіють у їх душах зерно любові до робітничих професій, які вони прийшли здобувати в Овруцький професійний ліцей!