Професії 

sample image Вибір професії – найважливіший вибір у нашому житті. Лише улюблена ... Детальніше

Наші новини 

sample image Найсвіжіші новини нашого училища ... Детальніше

Довідка 

sample image Якщо Вам потрібна довідкова інформація, перейдіть за посиланням ... Детальніше

Семінари

Новини

28 липня – День Української Державності

На світі багато чудових країн,

Мені наймиліша найкраща країна,

Яка піднялась, мов Фенікс, з руїн,

Безсмертна моя Україна.

                                                Тепер нелегко живеться тобі,

                                               Є в тому, мабуть, особлива причина.

                                               Та все подолає в тяжкій боротьбі

                                               Незламна моя Україна.

_viber_2022-07-28_10-29-02-007.jpg

Свято випускника - 2022 року

Ось і настав цей день – день прощання з рідним Овруцьким професійним ліцеєм. Попереду незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці, протоптана стежка по знайомих навчальних кабінетах, майстернях, лабораторіях, розумні настанови мудрих викладачів та майстрів виробничого навчання… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішим і дорожчим?

30 червня ліцейна родина зібралася на традиційне свято випускника (свято вручення свідоцтв про здобуття повної середньої освіти та диплома кваліфікованого робітника) в методичному кабінеті ліцею.

Здобувачам освіти випала доля жити у тяжкий воєнний час, коли йдуть бойові дії на Сході України. Незважаючи на труднощі сьогодення, кожен із них здобув міцні знання, вони стали особистостями і обізнаними кваліфікованими робітниками, котрі вміють діяти в умовах сучасного інформаційно насиченого світу.

Перед кожним із випускників цікавий і пізнавальний шлях невтомного пошуку, в радості від звершеного власними руками і розумом, хвилюючих миттєвостей дружби й кохання.

Щиро, від усього серця привітали випускників директор ліцею Степанчук М.С. та заступник директора Мішина Т.В., їхні наставники Шатило Ю.Ф., Меліхов Л.А., Рафальський М.П. Випускники подякували своїм педагогам — за їхній високий професіоналізм і самовіддану працю, пообіцяли взяти з собою в доросле життя мудре вчителеве слово, завжди повертатися до рідного ліцею — не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом, і порадою.
     Завтра вони творитимуть новий світ, примножуватимуть добробут нашої країни. Ми віримо, що любов до рідної землі, глибока шана до надбань нащадків, високі ідеали й наполеглива праця кваліфікованого робітника зроблять їх життя щасливим та корисним суспільству, особливо в цей тяжкий для нас час.

   Дорогі випускники! Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань.

Вітаємо вас, любі випускники, ваших батьків і наставників зі святом!

 

_viber_2022-06-30_13-46-35-954.jpg _viber_2022-06-30_13-25-27-903.jpg _viber_2022-06-30_13-24-55-570.jpg

_viber_2022-06-30_13-04-00-821.jpg _viber_2022-06-30_13-01-33-800.jpg _viber_2022-06-30_13-01-15-463.jpg

ВІДЕО - ВИПУСК 2022

ДКА-2022 в Овруцькому професійному ліцеї

29 червня 2022 року в Овруцькому професійному ліцеї здобувачі освіти ІІІ курсу складали державну кваліфікаційну атестацію з професій:

- Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»).Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»);

- Електрогазозварник. Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»);

- «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування»;

Здобувачі освіти випускних груп складали теоретичну частину ДКА в окремих підготовлених аудиторіях.

            На ДКА з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарськоговиробництва(категорії «А1», «А2», «В1»). Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)» був присутній Мельниченко А.В., інженер з механізації трудомістких процесів тов. АП «Полісся» – голова комісії.

Головою комісії в групі здобувачів освіти з професії «Електрогазозварник. Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів (категорії«С»)» був Брижеватий Олег Миколайович, головний інженер Овруцького відділення АТ «Житомиргаз».

            На ДКА з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування» комісію очолював директор Овруцького ТОВ «Райагропроменерго» Невмержицький Валентин Миколайович.

            Формою проведення ДКА було усне опитування та захист дипломних творчих робіт, практичне водіння в групі здобувачів освіти, які здобувають професію «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»). Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)», захист дипломних та дипломних творчих робіт в групах здобувачів з професій «Електрогазозварник. Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів (категорії«С»)», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування».           

       Після складання ДКА, церемонії вручення атестатів про повну середню освіту та дипломів кваліфікованого робітника на здобувачів освіти випускних груп чекає дорога в самостійне життя, і якою вона буде, залежить насамперед від них самих:

Ви дорослі, красиві, натхненні,
Кращі з кращих на цілій землі.
Не тримайте синицю у жмені,
Хай вас кличуть удаль журавлі.
Ви до мрій своїх линьте крилато,
Не спиняйтеся, щоб не було...
Хай удачі в вас буде багато
І людське зігріва
є тепло.
А життя – це робота і диво.
В нім печалі і радощі є.
Йдіть упевнено, вперто, сміливо,
Вибирайте найкраще, своє!
Але, щоб усміхнулося небо
І удача жадана прийшла,
Самостійно трудитися треба,
Наполегливо, в поті чола.
Бо життя – це серйозно, не жарти,
Що посієте – те й зберете.
Манни з неба чекати не варто,
Ви завжди пам'ятайте про це!

Щиро бажаємо Вам, дорогі випускники, зробити правильний крок у своєму житті і бути найщасливішими людьми на світі. Легкої Вам стежки до заповітної мрії, цікавого життя з ентузіазмом та постійним бажанням досягати успіху.Нехай на Вас попереду чекає безліч щасливих подій під мирним небом нашої країни!