Наші новини

День знань-2021 в ліцеї

1 вересня – День знань, перший дзвінок в перший навчальний день, початок нового навчального року. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий, незвіданий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень. Це свято викладачів та здобувачів освіти, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. У черговий раз Овруцький професійний ліцей гостинно відчинив для вихованців свої двері і запросив у просторі і затишні аудиторії, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокували до своєї мети – здобуття обраної професії кваліфікованого робітника. При цьому було максимально обмежене пересування здобувачів освіти між навчальними приміщеннями, використовувались всі входи й виходи, а також розроблені спеціальні маршрути для уникнення скупчень дітей. Всі здобувачі освіти та викладачі забезпечені індивідуальними захисними засобами. 

День знань розпочався з першого уроку «Україна прекрасна і незалежна» (до 30-ї річниці незалежності України). Під час проведення уроку, який був насичений ілюстративним та презентаційним матеріалом, класні керівники навчальних груп ліцею Овдєйчук І.І., Чайка Ю.А., Куделич Н.І., Овчиннікова Н.М., Домославська Н.В., Круглян О.В.,

Вечурко С.І., Пешко Ю.В., Барановська О.М., Меліхов Л.А. намагалися сформувати в учнівської молоді розуміння єдності та цілісності України, виховати любов до рідного краю, почуття причетності до всіх подій, що відбуваються в Україні, пробудити національну самосвідомість, поглибити знання здобувачів освіти про Україну: про багатовікову історію, важливі події та персоналії українського державотворення, українські традиції, сучасних українців, які сприяють утвердженню позитивного іміджу України у світі; розвинути пізнавальні інтереси здобувачів; сформувати відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу.

Бібліотекар ОПЛ Степанчук А.М. організувала в приміщенні закладу освіти тематичну книжково-ілюстративну виставку «День народження країни».

 

_viber_2021-09-03_14-11-17-075.jpg _viber_2021-09-03_10-59-27-151.jpg _viber_2021-09-03_10-59-00-899.jpg _viber_2021-09-02_16-58-31-606.jpg  _viber_2021-09-03_10-57-51-903.jpg