Наші новини

Свято Випускника в Овруцькому професійному ліцеї

Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідним ліцеєм, такими  затишними, рідними класами, коридорами, дорогими наставниками, які впродовж багатьох років готували своїх вихованців до самостійного життя.  Проте, гортаючи календар день за днем, випускники з хвилюванням чекають цієї довгоочікуваної дати. Вони вже не ті хлопці та дівчата, які колись прийшли на перший курс, не знаючи чого їм чекати. Це вже цілком дорослі люди, які склали ДКА та ЗНО, готові розвиватися та йти по життю далі. Цей день (30 червня 2021 року)90 випускників Овруцького професійного ліцею (із них 16 отримали дипломи з відзнакою) будуть згадувати як один із перших кроків у доросле життя.

         Урочистості відбувалися у просторому приміщенні методичного кабінету ОПЛ. Найбільш хвилюючою та серйозною подією цього дня було, мабуть, вручення атестатів та дипломів кваліфікованого робітника випускникам, щире привітання із закінченням навчання директора ОПЛ

М.С. Степанчука. Вітаючи із закінченням, він побажав винуватцям свята віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою найсміливіші завдання і втілювати їх в життя. Третьокурсники також отримали в нагороду привітання та напутні слова від заступника директора з навчально-виховної роботи Мішиної Т.В. та своїх наставників, людей, які за роки навчання стали рідними,- Овдєйчук І.І., Овчиннікової Н.М., Куделич Н.І., Кобилинської М.Г. Старовойта В.Я.

Кращі випускники ліцею Давиденко А. (33гр.), Ковальчук Д. (31гр.), Барановська В. (33гр.), Вознюк О. (33гр.), Сакович М. (33гр.), Лугинець Ю. (32гр.) поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни та до меморіальної дошки загиблому воїну в АТО, колишньому випускнику ліцею Базовському О.М.

Винуватці свята також висловили свою глибоку подяку у віршах ліцею, адміністрації, своїм наставникам, які щодня дiлилися своïми знаннями, пiдтримували завжди, давали поради i настанови, гостям, батькам.

Щасти вам, дорогі випускники! В добрий путь! У добрий час!

 

Фото Випуск-2021 ОПЛ