Наші новини

150 років від Дня народження Лесі Українки

Значення постаті Лесі Українки для сучасного етапу розвитку країни важко переоцінити, адже ще на початку ХХ сторіччя творчість мисткині, яка ґрунтувалась не лише на багатовіковому спадку української історії, а й спиралась на західноєвропейський літературний контекст, наближала українську літературу й науку до європейської культури.

     Леся Українка залишила нам світлу зброю, своє чисте слово, ніжну музику. Життєвий і творчий шлях поетеси щедро пересипаний тернами, однак вона вперто йшла до мети і здійснила свій подвиг.

     Завдяки її творчості українська література зайняла одну з найвищих позицій у світовій культурі, а про українців і Україну заговорили у всьому світі,захоплюючись разючими картинами життя нашого народу.
     25 лютого 2021 року у 150-ти річчя з Дня народження Лесі Українки здобувачі освіти 12 групи поринули у царство мудрого і красивого, правдивого й цінного, сильного й ласкавого, доброго й мужнього Лесиного слова під час виховної години на тему: «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я...», яку провела класний керівник Круглян О.В. Під час виховної години Оксана Володимирівна намагалася виховати в здобувачів освіти мужність і любов до своєї Вітчизни, якими так переповнена була поезія славетної Лесі Українки!

_viber_2021-02-26_11-10-15.jpg