Наші новини

Місячник підготовки до осінньо-зимового періоду, енергобезпеки та профілактики травматизму, використання газу в побуті.

 На виконання наказу Житомирської облдержадміністрації від «07» листопада 2019 року №253 «Про проведення у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області місячника підготовки до осінньо-зимового періоду, енергобезпеки та профілактики травматизму, використання газу в побуті» в період з 11 листопада по 11 грудня 2019 року в Овруцькому професійному ліцеї проводиться місячник підготовки до осінньо-зимового періоду, енергобезпеки та профілактики травматизму, використання газу в побуті .

Підготовлено наказ по ліцею «Про проведення місячника підготовки до осінньо-зимового періоду, енергобезпеки   та профілактики травматизму, використання газу в побуті» та ознайомлено   з ним   працівників ліцею. На нараді при директорі   розглянуто і обговорено план-заходи з проведення місячника. Доведено завдання кожній навчальній групі по виконанню план-заходів з пожежної безпеки, енергобезпеки та профілактики травматизму, використання газу в побуті. Проведено аналіз стану об?єктів, устаткування, машин і механізмів, що належать ОПЛ. Перевірено стан та безпечність експлуатації опалювальних систем, тепломережі. Визначено об?єкти, що потребують особливої уваги в підготовці до осінньо-зимового періоду. Розроблено комплексні заходи, щодо запобігання надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути в осінньо-зимовий період.

Педагогічним колективом проводиться цілеспрямована робота серед здобувачів освіти щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності.

З метою поліпшення профілактичної роботи з пожежної безпеки, формування в учнів навичок обережного поводження з вогнем, свідомого відношення до дотримання правил протипожежної безпеки проведено зустрічі (19.11.2019р.) здобувачів освіти із заступником начальника 12 ДПРЧ м.Овруча Матіним О.С. та фахівцем Мартинович О.М.

  

Старший інспектор інспекції з технічного аудиту Овруцького РЕМ АТ Житомиробленерго під час бесіди (20.11.2019р.) із здобувачами освіти, звернув увагу на питання енергобезпеки та безпеки життєдіяльності дітей.

 З метою формування у здобувачів освіти відповідального ставлення до збереження життя і здоров’я, як особистого, так і інших осіб, проведено бесіду (21.11.2019р.) з начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Пестич Н.М. та медичною сестрою ліцею Кобилинською С.М. Звернуто увагу на питання, що стосується харчових отруєнь, гігієни та виробничої санітарії.

 

22.11.2019 р. проведено екскурсію до 12 ДПРЧ м.Овруча. Здобувачі освіти ознайомились із особливостями роботи пожежників, з обладнанням пожежноїтехніки, його призначенням, цікавились роботою рятувальників.

 

04.12.19 р. начальником служби групи експлуатації газових мереж та устаткування на них Шалига Юрієм Володимировичем із здобувачами освіти ліцею проведена бесіда стосовно безпечного використання газу в побуті.

 З метою формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, здобувачі освіти готують малюнки «Охорона праці очима дітей - 2020»