Наші новини

Місячник підготовки до осінньо-зимового періоду, енергобезпеки та профілактики травматизму, використання газу в побуті.

 

На виконання наказу Житомирської облдержадміністрації від «07» листопада 2019 року №253 «Про проведення у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області місячника підготовки до осінньо-зимового періоду, енергобезпеки та профілактики травматизму, використання газу в побуті» в період з 11 листопада по 11 грудня 2019 року в Овруцькому професійному ліцеї проводиться місячник підготовки до осінньо-зимового періоду, енергобезпеки та профілактики травматизму, використання газу в побуті .

Підготовлено наказ по ліцею «Про проведення місячника підготовки до осінньо-зимового періоду, енергобезпеки   та профілактики травматизму, використання газу в побуті» та ознайомлено   з ним   працівників ліцею. На нараді при директорі   розглянуто і обговорено план-заходи з проведення місячника. Доведено завдання кожній навчальній групі по виконанню план-заходів з пожежної безпеки, енергобезпеки та профілактики травматизму, використання газу в побуті. Проведено аналіз стану об¢єктів, устаткування, машин і механізмів, що належать ОПЛ. Перевірено стан та безпечність експлуатації опалювальних систем, тепломережі. Визначено об¢єкти, що потребують особливої уваги в підготовці до осінньо-зимового періоду. Розроблено комплексні заходи, щодо запобігання надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути в осінньо-зимовий період.

Педагогічним колективом проводиться цілеспрямована робота серед здобувачів освіти щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності.

З метою поліпшення профілактичної роботи з пожежної безпеки, формування в учнів навичок обережного поводження з вогнем, свідомого відношення до дотримання правил протипожежної безпеки проведено зустрічі (19.11.2019р.) здобувачів освіти із заступником начальника 12 ДПРЧ м.Овруча Матіним О.С. та фахівцем Мартинович О.М.

 

 

Старший інспектор інспекції з технічного аудиту Овруцького РЕМ АТ Житомиробленерго під час бесіди (20.11.2019р.) із здобувачами освіти, звернув увагу на питання енергобезпеки та безпеки життєдіяльності дітей.

 

З метою формування у здобувачів освіти відповідального ставлення до збереження життя і здоров’я, як особистого, так і інших осіб, проведено бесіду (21.11.2019р.) з начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Пестич Н.М. та медичною сестрою ліцею Кобилинською С.М. Звернуто увагу на питання, що стосується харчових отруєнь, гігієни та виробничої санітарії.

 

 

З метою формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, здобувачі освіти готують малюнки «Охорона праці очима дітей - 2020»