Наші новини

Міжнародний день толерантності

Чи відомо Вам, що довготерпеливий краще хороброго, і пануючий над собою самим, ліпший від завойовника міста? Про це написано в Притчах Соломонових, глава 16, вірш 32.

До Міжнародного дня толерантностівихованці Овруцького професійного ліцею під керівництвом практичного психолога Юлії Можарівської підтримали ідею про те, що різноманіття, втілене в думках, віруваннях і діях, є цінним даром, а не загрозою.

Ліцеїсти, прагнучи підтримувати принципи терпимості, взаємної поваги та мирного співіснування, розмістили на «Дереві толерантності» різнокольорові квіти із написами власного розуміння значення цього терміну. А учні першого курсу взяли участь у квесті «Квітка толерантності», під час якого вони збирали квітку з пелюсток – мудрість, чуйність, доброзичливість, терпимість, взаємоповага, небайдужість та людяність. Під час квесту між командами відчувалася серйозна конкуренція, але це не завадило учасникам отримати задоволення від змагання. Кожна з команд була нагороджена солодкими подарунками, а переможцем стала команда 12 групи (класний керівник Тетяна Мішина).