Наші новини

Свято 8-го березня в ліцеї

Міжнародний жіночий день 8 Березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі, свято, яке не обійшло увагою і жінок та дівчат Овруцького професійного ліцею.

Так, 7 березня для прекрасної половини нашого навчального закладу був проведений святковий виховний захід на тему: «Жінка – найчарівніше створіння Землі», в якому взяли участь учні 13 групи та частково інших груп ОПЛ. Святкову атмосферу у залі підтримали щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень від директора Степанчука Миколи Степановича.

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці, яка, як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяває його своєю красою і ніжністю, запалює в серцях кохання та сповнює життя дивовижною гармонією.

Своїми чудовими виступами, своєю майстерністю й емоційністю виконання учням ОПЛ вдалося зачарувати усіх. Тому, затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками.

Глядацька аудиторія щиро дякувала учасникам та окремим виконавцям за чудовий концерт, подарований на честь свята 8 Березня.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!