Наші новини

Фінальний етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та його учасники

     2018 – 2019 навчальний рік знову став переможним для постійної учасниці обласних етапів конкурсу імені Петра Яцика та Мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка учениці Овруцького професійного ліцею Шевчук Маргарити. Цьогоріч Маргарита, а нині вже випускниця ліцею, здобула II місце у обласному етапі XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (викладач Мішина Т.В.) та вже згодом захищала честь навчального закладу на фінальному етапі знавців української мови, який відбувся 16 лютого 2019 року на базі КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

   Із вітальним словом до учнів та їх педагогів-наставників звернувся заступник директора комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» М.К. Сюравчик та методист лабораторії методичного забезпечення   К.І. Колесник, які бажали учасникам фінального етапу конкурсу нових перемог та звершень.

    Як і зазвичай кращих знавців української мови, учнів-переможців обласного етапу конкурсу було нагороджено дипломами та цінними подарунками.

     Цей конкурс – своєрідний марафон і водночас натхнення для учнів та викладачів, які прагнуть піднести престиж української мови. Серед них і учениця ліцею Шевчук Маргарита.

   Від щирого серця бажаємо їй успіхів і перемог і ніколи не зупинятись на досягнутому!