Наші новини

Місячник підготовки до осінньо-зимового періоду в ОПЛ

 

Проведення в Овруцькому професійному ліцеї місячника підготовки до осінньо-зимового періоду,

енергобезпеки та профілактики травматизму, використання газу в побуті

У рамках місячника були розроблені та виконані такі заходи:

 

Дата заходів

Зміст заходів

 

 

 

 

 

 

02.11.2018

 

 

  06.11.2018

 

 

14.10.2018

 

 

  З 19.11.2018 по 23.11.2018

28.11.2018

Проведені зустрічі учнів з працівниками служб контролю за станом охорони праці, санітарно-епідеміологічного, протипожежного та екологічного нагляду.

Проведена навчально-профілактична бесіда провідним фахівцем Овруцького РВ Управління ДСПС України у Житомирській області лейтенантом служби ЦЗ Мицаком Б.І. з учнями ліцею, які проживають у гуртожитку, працівниками гуртожитку та розглянуто питання запобігання травматизму, загибелі людей під час пожежі, правила поведінки в умовах надзвичайних ситуацій, правила пожежної безпеки, правила користування вогнегасниками та інші ситуації, направлені на збереження людських життів.

Проведена екскурсія з учнями ліцею на території Овруцького районного відділу управління ДСНС України в Житомирській області з вищерозглянутих питань.

Провідний фахівець Овруцького РВ Управління ДСПС України у Житомирській області лейтенант служби ЦЗ Мицак Б.І. провів бесіду з учнями груп 11 та 12 по дотриманню правил пожежної та техногенної безпеки, про порядок дій при виявленні вибухонебезпечних або невідомих предметів та поводження на водних об’єктах.

Було проведено тиждень безпеки руху на знання правил дорожнього руху, був конкурс виготовлення плакатів з даної теми.

Проведено екскурсію до Овруцького РЕМ ВАТ «ЕК Житомиробленерго», де були розглянуті питання енергобезпеки.