Наші новини

Випускний 2018 року

            Випускний є найбільш значущим і урочистим днем в житті випускників. У кожному навчальному закладі в підготовці до випускного вечора підходять з усією відповідальністю. Тож і цього року ця важлива подія в житті випускників, батьків та викладачів в Овруцькому професійному ліцеї відбулась урочисто та на високому рівні. 112 святково одягнених випускників урочистою ходою під бравурні звуки духового оркестру рушили зі своїми наставниками, батьками, друзями до районного будинку культури. Сюди завітали й гості: депутат Верховної Ради В.Ю. Арешонков, голова Овруцької міської громади І.Я. Коруд, тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради І.А. Рожок, представники Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу, які привітали «винуватців» торжества й побажали їм подальших успіхів, достатку та процвітання, стати достойними громадянами, щасливими ковалями свого життя, й звісно ж, хорошими фахівцями, щоб їхня праця звеличувала наш край. Слова подяки промовці адресували й адміністрації ліцею та батьківській громаді за навчання і виховання дітей.

          Директор ОПЛ Степанчук М.С. вручив атестати та дипломи кваліфікованого робітника випускникам, привітав із закінченням навчання та побажав втілення майбутніх планів. Мабуть, не знайшлося у залі жодного випускника, який би в цю мить не осмислив усієї відповідальності та серйозності цієї події. Так дитинство закінчилося – чарівне, неповторне, палке, радісне, безтурботне. Завтра уже розпочнеться для них доросле життя, наповнене проблемами буденності, іноді успіхами, іноді – розчаруваннями. Третьокурсники також отримали  в нагороду привітання і напутні слова від своїх наставників, людей, які за роки навчання стали рідними, та батьків.

            Депутат Верховної Ради В.Ю. Арешонков відзначив кращих учнів-випускників дипломами та грошовими преміями. Голова міської громади Коруд І.Я. вручив учням, які отримали дипломи з відзнакою (20 учнів), медаль (1 учень), та переможцям обласних конкурсів і олімпіад грамоти та грошові нагороди.

Випускники подякували ліцею, адміністрації, своїм наставникам, гостям, батькам, представивши до їх уваги неперевершену концертну програму.