Наші новини

Святкові дійства в ліцеї

30 березня в Овруцькому професійному ліцеї відбулися День відкритих дверей та зональний огляд художньої самодіяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

В рамках Дня відкритих дверей ліцей відвідали дев’ятикласники із міських шкіл та сільських шкіл Овруцького району та м. Коростеня. Директор ліцею М.С. Степанчук під час зустрічі із майбутніми абітурієнтами презентував навчально-виробничу діяльність Овруцького професійного ліцею, ознайомив вступників із професіями та умовами вступу на навчання. Викладачі ОПЛ провели для учнів шкіл екскурсію аудиторіями, лабораторіями та майстернями навчального закладу. Гості відвідали виставку декоративно-прикладного мистецтва «Умілі руки», виставку-презентацію професій, виставку героїко-патріотичного клубу «Пошук», виставку викладачів фізичної культури та виставку «Історія навчального закладу».

Свої послуги (смачні тістечка, каву, чай) відвідувачам ліцею надало приватне підприємство Невмержицької О.М., яке влаштувало на території навчального закладу кав’ярню «Арабіка».

Потім гості завітали на звітний концерт ліцеїстів, що пройшов у районному будинку культури у рамках зонального огляду художньої самодіяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Високу оцінку концертним номерам учасників, їх таланту дали директор Житомирського державного будинку художньої та технічної творчості Неля Ткачук і її заступник Ніла Бахур. Поважними гостями на творчому звіті ліцеїстів були і голова райдержадміністрації Юрій Дивинський та його заступник Віктор Пальоний, які вручили кращим працівникам ліцею грамоти РДА та районної ради. Директор ліцею М.С. Степанчук також відзначив кращих працівників ОПЛ від адміністрації.

І на завершення директор Житомирського державного будинку художньої та технічної творчості Неля Ткачук і її заступник Ніла Бахур нагородили грамотами МОН України ліцеїстів-переможців всеукраїнських конкурсів, побажали учасникам концертної програми, виставок та їхнім наставникам творчих успіхів та перемог.