Наші новини

МІСЯЧНИК ПІДГОТОВКИ ДО ОСІННЬО-ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ, ЕНЕРГОБЕЗПЕКИ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ТРАВМАТИЗМУ, ВИКОРИСТАННЯ ГАЗУ В ПОБУТІ

Із 23 жовтня по 23 листопада в Овруцькому професійному ліцеї проводився місячник підготовки до осінньо-зимового періоду, енергобезпеки та профілактики травматизму, використання газу в побуті.

Відповідно до   ліцейного наказу директора «Про проведення місячника підготовки до осінньо-зимового періоду та профілактики травматизму, використання газу в побуті» на педагогічній раді розглянуто і схвалено план заходів щодо проведення місячника.     На виконання плану заходів проведено аналіз стану об?єктів: устаткування машин і механізмів, що належать ОПЛ. Визначено об?єкти, що потребують особливої уваги в підготовці до осінньо-зимового періоду, можливості їх підготовки до роботи в цей період, розроблено ряд комплексних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути в осінньо-зимовий період. В ході місячника оновлено підрозділи пожежної охорони та організовано роботу ДПД, дружин юних пожежних, проведено навчання з ними та залучено до профілактичної роботи серед підлітків.

Комісія перевірила стан опалювальної системи, нагрівальних приладів, заборонила використання електрообігрівальних приладів в навчальних кабінетах та в гуртожитку, провела додаткові протипожежні інструктажі з працівниками та учнями з питань: порядку куріння та користування відкритим вогнем; користування електропобутовими приладами (електрообігрівачами, електрочайниками, прасками, плойками, фенами тощо).

Проведено відпрацювання практичних навиків з евакуації працівників та учнів ОПЛ на випадок пожежі.

З особовим складом навчального закладу практично відпрацьовано правила користування первинними засобами пожежогасіння. Здійснено роботу з поповнення протипожежного інвентарю первинними засобами пожежогасіння.


Проведено зустрічі учнів з працівниками служб контролю за станом охорони праці, санітарно-епідеміологічного, протипожежного та екологічного нагляду (09.11.17р.).

Організовано проведення екскурсій на об’єкти пожежної охорони (06-10.11.17р.).

           Класними керівниками ліцею впродовж місячника були проведені виховні години з метою поліпшення профілактичної роботи з протипожежної безпеки, з питань профілактики нещасних випадків у побуті та під час навчання, формування в учнів навичок обережного поводження з вогнем, свідомого відношення до отримання правил протипожежної безпеки, енергобезпеки та профілактики травматизму, використання газу у побуті, проведено інструктажі, конкурси стінгазет. Також інженер з охорони праці Кобилинська М.Г. провела конкурс на кращу презентацію з тем: «Вивчення основ пожежної профілактики», «Енергобезпека», «Використання газу у побуті», «Профілактика травматизму».

 

Викладачем правил дорожнього руху Пешком Ю.В. проведені заходи з безпеки дорожнього руху: заняття-тренінги, теоретичні та практичні заняття, класними керівниками – єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя», присвячений важливості носіння світлоповертаючих елементів та профілактиці екстремального хобі – зачепінгу. Також проведено конкурс стінгазет з правил дорожнього руху.

 

Викладач хімії та біології Овчиннікова Н.М. провела міні-лекторії для учнів ліцею з тем: «Сучасні проблеми безпеки життєдіяльності. Побутова хімія», «Переохолодження організму».

Бібліотекар Мошковська Г.А. провела виставку літератури з охорони праці:

Медична сестра Кобилинська С.М. ознайомила учнів із загальнонаціональною акцією «Здай кров – врятуй життя» зі здачі крові для використання в лікуванні постраждалих в дорожньо-транспортних пригодах, таким чином намагаючись виховати в учнів співчуття та любов до ближнього.