Наші новини

Семінар «Контроль знань учнів як дидактична проблема»

 

 

       

  

Творча майстерня «Контроль знань учнів як дидактична проблема»

2 березня 2017 року на базі Овруцького професійного ліцею відбулося засідання обласної методичної секції викладачів природничих дисциплін на тему: «Контроль знань учнів як дидактична проблема»,  в якому брали участь 26 представників із 23 ПТНЗ Житомирської області. Засідання проходило у формі творчої майстерні.

 DSC02291

Ліцей презентував директор Степанчук Микола Степанович. З метою ознайомлення із формами та видами контролю знань учнів були відвідані та обговорені відкриті уроки педпрацівників ліцею:

 –  урок хімії на тему: «Склад і властивості нафти. Основні процеси переробки. Застосування нафтопродуктів» (викладач  Овчиннікова Н.М.);

DSC02303DSC02319

– урок географії на тему: «Географія світового транспорту. Зовнішні економічні зв’язки. Міжнародний туризм» (викладач Козубенко Ю.С.). 

DSC02300

Учасники засідання оглянули навчально-матеріальну базу ліцею з природничих дисциплін та презентували свою навчальну роботу з таких  питань: 

– форми і методи контролю знань на уроках природничих дисциплін (викладачі ГВПУНТ, ЧПЛ);

– дидактичні принципи контролю (викладачі ДПТНЗ «ЖВПУСД», ТПЛ, ДНЗ «ЖВПТУ»);

– види і форми контролю знань: проблема вибору та ефективність на уроках природничих дисциплін (викладачі БПЛ, ЖПЛЛП);

– удосконалення підходів щодо об’єктивності оцінювання навчальних досягнень учнів у процесі вивчення природничих дисциплін (викладачі ДНЗ «БВПУ», «ОПЛ» тощо.

         Методист ліцею Пешко Т.В. презентувала систему роботи викладачів  методичної комісії природничо-математичних дисциплін.

         Викладачі ПТНЗ області, які атестуються  у 2017 році, звітували перед колегами про навчально-виховну роботу за міжатестаційний період. Після цього були підведені підсумки роботи секції, члени якої запропонували внести  ряд питань до плану своєї  роботи  на наступний рік.