Наші новини

"Секція заступників директорів з навчально-виховної роботи"

24 травня 2016 року на базі Овруцького професійного ліцею (директор Степанчук Микола Степанович) відбулося засідання обласної методичної секції   заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Збереження психічного і фізичного здоров’я учнів в умовах навчально-виховного процесу – одна з важливих умов формування здорової нації», у якому брали участь 23 представників з 23 професійно-технічних навчальних закладів області. Засідання проходило у формі круглого столу.

      

Після презентації навчального закладу директором Степанчуком М.С. учасники засідання оглянули навчально-матеріальну базу ліцею. Привітав гостей і міський голова Коруд І.Я. та заступник голови районної ради Михайлевська І.В.

У ході засідання секції розглянуто такі питання:

– Інтеграція системи освіти щодо здоров’я учасників навчально-виховного процессу (Голова військово-патріотичного клубу «Пошук», отаман українського козацтва, волонтер Грищук Я.Я., заступники директорів з навчально-виховної роботи ЖППЛ, ЖПЛЛП);

– Активні форми виховної роботи зі збереження та запобігання шкідливим звичкам. Соціальне партнерство з державними та громадськими організаціями (Голова громадської організації «Ліга молоді»  Комаревич С.В., заступники директорів з навчально-виховної роботи БПЛ, ПТУ №16).

– Місце та форми здоров’язберігаючих технологій у системі виховної роботи навчального закладу (заступники директорів з навчально-виховної роботи БПЛ, ВПУ ЖДТУ).

– Психолого-педагогічні вимоги до збереження здоров'я в умовах навчально-виховного процессу (заступники директорів з навчально-виховної роботи ПТУ №12, ЖПЛХТ).

– Формування в учнів екологічного мислення (екологія душі, навколишнього середовища) під час проведення виховних заходів (заступники директорів з навчально-виховної роботи ТПЛ, ЧПЛ).

– Формування в учнів свідомого ставлення до власного здоров'я. Проведення днів здоров'я: інноваційні форми та методи (заступники директорів з навчально-виховної роботи ДНЗ «НВВПУ», ГВПУНТ).

    

 

 DSC03598 

Потім  взяли участь у позаурочному виховному заході, військово-спортивній грі «Звитяга» з елементами проведення військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл»), який був проведений на виконання Концепції національно-патріотичного виховання. У заході брали три команди: дві команди заступників з НВР та одна команда педагогічних працівників ліцею.

Учасникам гри довелося позмагатися за перемогу. Смуга перешкод стала справжнім іспитом для учасників. Вони долали умовне болото по купинах та жердях, переправлялися по колоді через сухий яр, проходили бурелом, стрибали через умовну річку, змагалися у стрільбах з гвинтівки,.

Змагання з фізичної підготовки показали, хто з учасників найшвидший, наймоторніший і найстрибучий.

Медична та військова підготовка оцінювалися справжніми професіоналами свої справи. Учасники ходили строєм, співали пісні, виконували медичні завдання.

За підсумками всіх трьох етапів переможцями військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») стали:

I місце – команда «Древляни»;

II місце – команда «Сокіл»;

III місце – команда «Піксель».

Засідання завершилось підведенням підсумків роботи.